Strony www - YC Agencja Reklamowa 360°

Strony www

Robimy strony, które realizują Twój cel.
Szybkie, profesjonalne i nie od szablonu!

Proces tworzenia strony internetowej

 1. Zacznijmy od początku: Spotykamy się, dogadujemy szczegóły, zbieramy inspiracje i dowiadujemy się od Ciebie tego co najważniejsze – jaki jest cel posiadania Twojej nowej strony internetowej?
 2. Może ma ona:
  – sprzedawać,
  – podnosić zyski,
  – być wizytówką profesjonalnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa.
 3. Każdą stronę zaczynamy od stworzenia makiety funkcjonalnej, którą od podstaw tworzą nasi doświadczeni specjaliści od User Experience, pozwala nam to na zaoszczędzenie czasu i Twoich pieniędzy. Pewnie zapytasz „dlaczego tak się dzieje?”,
  Odpowiadamy: – ponieważ strukturę i wszystkie najistotniejsze elementy strony rozmieszczamy zanim jeszcze konspekt trafi do naszych grafików. Na tym etapie poprawki możemy wprowadzać bardzo szybko, a czas to pieniądz!
 4. Kiedy naniesiemy na makietę Twoje korekty i uzyskamy akceptację, gotowy konspekt trafia do naszych grafików, którzy na webdesignie zjedli zęby.
 5. Otrzymujesz od nas kilka propozycji projektu graficznego strony głównej i przykładowej podstrony stworzonych w oparciu o makietę.
 6. Dopracowujemy Twoje poprawki wybranym przez Ciebie projekcie i w razie akceptacji wdrażamy stronę na serwerze roboczym.
 7. Po wspólnym przetestowaniu funkcjonalności strony przenosimy ją na serwer docelowy i przechodzimy do jej optymalizacji. Strona ma być: szybka (wynik poniżej 95 w Google PageSpeed nas nie satysfakcjonuje, zazwyczaj dążymy do 100/100), ma być zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych – w końcu to dzięki tym słowom Twoi Klienci znajdą Cię w wyszukiwarce. To przekłada się na szybkość działania, wyższe pozycje w wyszukiwarce oraz mniejszy współczynnik odrzuceń ze strony potencjalnych odwiedzających.
 8. Strona już gotowa – przyszedł czas na przeszkolenie Ciebie i/lub Twojego personelu z obsługi systemu CMS.
 9. Na koniec: pamiętaj – jeśli administrowanie stronami www nie jest Twoim powołaniem, zawsze możemy zrobić to za Ciebie!

Poznaj nasz świat i stań się jego częścią!

Wolisz napisać?

Do zobaczenia!